Witamy w sklepie internetowym AWATAR.PL

O Nas

 

Sklep internetowy AWATAR znany jest ze sprzedaży internetowej książek, podręczników szkolnych - szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum, zabawek oraz gier. Dzięki bezpośredniej współpracy z dystrybutorami i wydawcami w naszej ofercie znajduje się około 150 tysięcy produktów w najlepszych cenach. Z dumą możemy stwierdzić, że udało się nam stworzyć miejsce dzięki któremu robienie zakupów w sieci będzie należało do łatwych, prostych i przyjemnych. Z dnia na dzień poszerzamy naszą ofertę o dodatkowe publikacje. Dzięki dobrze zgranemu zespołowi pracowników i jego wysiłkowi udało nam się uruchomić miejsce do którego zadowoleni klienci będą chętnie powracać. Nowoczesne rozwiązania informatyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień oraz informacje o szczegółowym statusie zamówienia. W szczególności dbamy o wysokie standardy naszych usług. Dzięki doświadczeniu, rzetelności i entuzjazmowi naszych pracowników zapewniamy Państwu takie miejsce.

Oferta sklepu skierowana jest do szerokiego grona odbiorców. W księgarni internetowej AWATAR można zakupić ciekawe pozycje z zakresu literatury ogólnej, literatury dziecięcej, podręczników szkolnych, podręczników językowych, zabawek, gier planszowych, zręcznościowych i logicznych. W asortymencie posiadamy również szeroką ofertę puzzli, lektur szkolnych oraz słowniki i pomocne naukowe niezbędne dla każdego ucznia. Gwarantujemy Państwu bezpieczne zakupy, szybkie transakcje oraz przejrzyste metody zakupów. W naszej księgarni każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na wiek, płeć czy zainteresowania. Dzięki bardzo bogatej i zróżnicowanej ofercie nasi Klienci mogą dokonać wyboru interesującego ich tytułu i zamówić go z szybką dostawą do domu.


Wszelkie informacje na temat warunków zakupu znajdą Państwo na naszej stronie, w zakładce O FIRMIE – szybki kontakt. Pytania techniczne można zadawać nam mailowo pod adresem sklep@awatar.pl


 
Zapraszamy do zakupów!

 

 

 

 

 

      

 

  • Linki